logo

ДНЗ "Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського"

65033,м. Одесса, вул, Мельницька, 32-Д, тел:0635167876,e-mail:licej2007@ukr.net

  • 01.03.2021
  • Без рубрики
  • Коментарі Вимкнено до Декада економічнго напрямку

Декада економічнго напрямку

LearningApps  зручно використовувати, адже можна побачити прогрес своїх учнів.

Learningapps призначений для розробки, зберігання інтерактивних завдань з різних предметних дисциплін, за допомогою яких учні можуть перевірити і закріпити свої знання в ігровій формі, що сприяє формуванню їх пізнавального інтересу.

https://learningapps.org/

#Агент#Оператор#Офісний

 

Професія – це не робота, а покликання! Кожна людина обирає професію до душі. Напрацювання і навички; знання і натхнення; наполегливість і “тільки вперед”!

Працевлаштування – дуже важливий крок для випускників. Після отримання диплому кваліфікованого працівника ми всі хочемо знайти гарну роботу, яка б приносила нам успіх і була достойно оцінена.

Photoshop — графічний редактор, що має масу інструментів для роботи з картинками. Широко застосовується в поліграфічній справі, а також в web — дизайні. З його допомогою можна проектувати зображення для банерів, флаєрів, візитних карток; створювати візуальну графіку сайтів, YOUTUBE — каналів, і цей список можна продовжувати до нескінченності. #Агент, #Оператор, #Офісний


Коментарі вимкнено.